Przebywam w Domu Opieki "Złota Jesień" od kilku miesięcy. Wcześniej mieszkałam w trzech innych domach i dopiero w "Złotej Jesieni" zostałam otoczona prawdziwą opieką, wreszcie znalazłam dom opieki z profesjonalną opieką medyczną: lekarzem, pielęgniarką i rehabilitacją. Wszystkie osoby spośród personelu są miłe, przesympatyczne. Jest mi tutaj bardzo dobrze, czuję się jak podczas pobytu na wczasach.
Maria
****************************************************************************
Mój miesięczny pobyt w DOmu Opieki „Złota Jesień”, gdzie wracałam do zdrowia po operacji, oceniam bardzo dobrze. Ze względu na ograniczenia ruchowe (operacja łokcia prawej ręki) miałam w Domu Opieki zapewnioną opiekę lekarską, pielęgniarską oraz opiekunek medycznych. Szczególnie ważna była dla mnie rehabilitacja, którą miałam w Domu Opieki, od drugiego do ostatniego dnia mojego pobytu. Profesjonalna rehabilitacja przyczyniła się w znacznym stopniu do mojego szybkiego powrotu do zdrowia. Poza rehabilitowanym łokciem dodatkowo zostałam objęta rehabilitacją ze względu na rwę kulszową oraz halluksy. W Domu Opieki „Złota Jesień” spotkałam się z profesjonalizmem, życzliwością oraz empatią pracowników. Bardzo dziękuję za okazaną mi życzliwość i fachową pomoc.
Jadwiga