14 lutego, we wspomnienie świętych Cyryla i Metodego, apostołów Słowian i patronów Europy a także św. Walentego biskupa i męczennika grupa aktorska, pod przewodnictwem pani Barbary, psycholog pracującej w naszym Domu, zaprezentowała przedstawienie walentynkowe. Niektórzy aktorzy, wśród nich pracownicy naszego Domu, zachwycili pięknym śpiewem i przede wszystkim możliwościami zapamiętana tekstu. Pan Wiesław recytował z pamięci długie fragmenty poezji. W przedstawieniu zostały wykorzystane utwory z literatury pięknej m.in. Prząśniczka. Była śpiewana klasyka utworów o tematyce miłosnej (m.in. Miłość Ci wszystko wybaczy). Naturalnie nie zabrakło licznie zgromadzonych widzów na, których zawsze możemy liczyć.
Dziękujemy aktorom i wszystkim, którzy przygotowali dzisiejsze przedstawienie: P. Marii, P. Wiesiowi, P. Agnieszce, P. Rysiowi, P. Magdzie, P. Adrianowi, P. Wiesi, P. Tadeuszowi, P. Halince, P. Danusi, P. Ninie a szczególnie Pani Basi, która wyreżyserowała dzisiejsze przedstawienie.